Предмет: Химия,
автор: ksuasha
Залізні предмети, які ми використовуємо в побуті, з часом ржавіють (поверхня металу вкривається коричневим або жовто-бурим нальотом ̶ іржею). Обчисліть масову частку Оксигену в іржі, якщо її хімічна формула Fe(OН)3.
Ответы
Автор ответа:
39
Ответ: 44,86%
Объяснение:
М(Fe(OH)3) = 56 + (16+1)*3 = 107 г/моль
в 1 моль іржи міститься 48 г Оксигену
w(O) = m(O)/m(Fe(OH)3) = 48 г/107 г = 0,4486 або 44,86%
Відповідь: 44,86%
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 3449219
Предмет: Английский язык,
автор: NasteaScastlivaya
Предмет: Алгебра,
автор: TaMaDa111
Предмет: Математика,
автор: juliiaa1