Предмет: Физика,
автор: evropsanek
Тіло занурили у нафту .Виштовхувальна сила дорівнює 80 Н. Визначте об*єм тіла, зануреного у нафту
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
V = 0.01 м^3
Объяснение:
Дано:
Fа = 80 Н
g = 10 м/с^2
ρ(нафти) = 800 кг/м^3
Знайти: V - ?
Розв'язок:
Використаємо закон Архимеда:
Fа = ρgV.
V = Fа / ρg = 80 Н / 800 кг/м^3 * 10 м/с^2 = 0.01 м^3
evropsanek:
можно дано и плное ришение?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: khiretdinov06
Предмет: Русский язык,
автор: oblomrf
Предмет: Технология,
автор: ангелина320
Предмет: Геометрия,
автор: Almzbkv28
Предмет: Геометрия,
автор: waltlongmire33