Предмет: Химия,
автор: igor7031
на алюміній оксид кількістю речовини 0,2моль подіяли розчином сульфатної кислоти. Обчисліть масу й кількість речовини солі химия Срочно
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
68,4 г, 0,2 моль
Объяснение:
Al2O3+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2O
n(Al2(SO4)3)=n(Al2O3)=0,2 моль
m(Al2(So4)3)=M*n=0,2 * 342=68,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dinarnadirshin
Предмет: Русский язык,
автор: настя6322
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: НеМыслящий
Предмет: Информатика,
автор: bloxinilyxa