Предмет: Физика,
автор: Motorolo4ka
На тіло об'ємом 0,003м3 діє виштовхувальна сила 0,021кН Обчисліть густину рідини, в яку занурене тіло.
Motorolo4ka:
срочнооо
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
V=0,003 м^3
Fa=0,021 кН=21 Н
g=10 Н/кг
Найти:
ρ-?
______________________________
Fa=ρ*g*V =>
ρ = Fa / (g*V)
[ρ]=Н*кг/Н*м^3=кг/м^3.
ρ=21/(10*0,003)=700 (кг/м^3).
Ответ: 700 кг/м^3.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: никитос171
Предмет: Окружающий мир,
автор: 79111
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Himik851010
Предмет: Русский язык,
автор: roffeewest
Предмет: Химия,
автор: nurbi888