Предмет: Химия, автор: rusnikalina1

Яка маса натрій оксиду має прореагувати з водою, щоб утворилось 8 г натрій оксиду?​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

   Х г                                           8 г

  Na2O      +      H2O     =      2NaOH

n=1 моль                                 n=2 моль

М=62 г/моль                         М = 40 г/моль

m=62 г                                   m=80 г

Х г  Na2O    -   8 г   NaOH

62 г  Na2O   -  80 г  NaOH

m(Na2O) = 62 * 8 / 80 = 6,2 г

Похожие вопросы