Предмет: Физика, автор: lolk60079

На тіло об’ємом 0,002 м3 діє виштовхувальна сила 0,016 кН. Обчисліть густину рідини, в яку занурене тіло.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
15

Ответ:

р=800 кг/м3

Объяснение:

FA=pgV - Архимедова сила

Если 16=р*10*0,002

р=16/0,02=800 кг/м3


bohdan4813: Непоавличьно
Похожие вопросы