Предмет: Физика, автор: pashamendel2007

Тіло об'ємом 100 м3, занурили у воду на половину свого об'єму. Обчисліть виштовхувальну силу, яка діє на тіло. При обчисленні використайте наближене значення g=10 Н/кг.

Ответы

Автор ответа: mmanko
3

Ответ:

 

Ответ разместил: Гость

15 ма= 0,015  а 45ка= 45000 а 45000: 0.015= 300000 відповідь: у 300000 разів.

Объяснени  

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: qwerty2265
Предмет: Геометрия, автор: Лилияндр