Предмет: Химия,
автор: housedjus
Обчисліть об'єм хлороводню, який утвориться під час взаємодії водню кількістю 5 моль із хлором.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
224 л
Объяснение:
Дано:
n(H)=5 моль
Найти:
V(HCl)-?
Решение:
H2 + Cl2 = 2 HCl
H2:HCl=1:2
n(HCl)=5*2=10 моль
V=n*Vm
V(HCl)=10*22,4=224 дм3 = 224 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 79226076482
Предмет: Окружающий мир,
автор: irinapekhtelev
Предмет: Русский язык,
автор: клим3
Предмет: Обществознание,
автор: Kykasan
Предмет: Алгебра,
автор: Sabina111777