Предмет: Физика, автор: diankavornik81

На горизонтальній поверхні ле-
жить мідна пластина товщиною 8 см.
Який тиск вона чинить на поверхню?​

Ответы

Автор ответа: Lovelesss
2

Дано:

h=8 см=0,08 м

р=8960 кг/м^3

g=10 Н/кг

Найти:

Р-?

__________________________

P=F/S, F=mg, m=pv=psh

P=pshg/s=phg.

[Р]=кг*м*Н/м^3*кг=Н/м^3=Па.

P=8960*0.08*10=7168 (Па).

Похожие вопросы