Предмет: Физика, автор: Аноним

Яка виштовхувальна сила буде діяти на тіла об'ємами 20 см.
виготовлені із заліза, міді і свинцю при повному зануренні їх у воду?​

Ответы

Автор ответа: fizikalgebra
0

Ответ:

Объяснение: Fарх=P(вазі витісненої рідини) Так як тіла зан~рені у воду повністю, то вони витіснятимутт свою вагу; m=p*V;P=m*g; g =10н/кг

Для заліза :*** (Fарх=рзаліза * V * g)= 7800*20* 10= 1560000н

Для міді:*** =8900*20*10=1780000н

Для свинця:***=11300*20*10=2260000н

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: кореньземлемеркой