Предмет: Физика, автор: chui323295

визначте прискорення бруска масою 40 кг який втягують вгору вздовж похилої площини з силою 400Н. Коефіцієнт тертя між бруском і похилою площиною 0,25, а кут а=30°​​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: DedStar
20

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 40 кг

F = 400 Н

μ = 0,25

α = 30°

______________

a - ?

По II закону Ньютона:

m·a = F - Fтр

Сила трения:

Fтр = μ·m·g·cos α  = 0,25·40·10·√3/2 ≈ 87 Н

тогда:

m·a = F - Fтр

a = (F - Fтр) / m = (400 - 87)/ 40 ≈ 7.8 м/с²

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: тпспожэ