Предмет: Химия,
автор: melnicuknatalia204
яку кількість речовин водню можна добути дібчи сульфатною кислотою на магній масою 12 г
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
12 г Х моль
Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2
n=1 моль n=1 моль
М=24 г/моль
m=24 г
12 г Mg - Х моль Н2
24 г Mg - 1 моль Н2
n(H2) = 12 * 1 / 24 = 0,5 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: magafurova02
Предмет: Русский язык,
автор: bistry
Предмет: Русский язык,
автор: Lili225
Предмет: Математика,
автор: 2018sahsastupak
Предмет: Математика,
автор: оксана797