Предмет: Физика,
автор: pyrig
5. У ліве коліно сполучених посудин налито воду, у праве – гас
.
Висота стовпа гасу 40 см. Розрахуйте, на скільки рівень води в лівому
коліні нижчий від верхнього рівня гасу. Густина гасу 800 кг/м. ПЛИЗ
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
На 8 см, или на 0,08 м
Объяснение:
1) Pв = Pк
Pк = pgh = 800 * 10 * 0,4 = 3.200 Па
Pк = pgh = 1.000 * 10 * h = 3.200 Па
h = 3.200 : (1.000 * 10) = 0,32 м - 32 см
2) 40 - 32 = 8 см
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: khazarovapolina
Предмет: Українська література,
автор: oksanast83
Предмет: Русский язык,
автор: krasavica5
Предмет: Математика,
автор: Polly20181