Предмет: Химия,
автор: kaivuu
Обчисліть масу солі, що утворилася після взаємодії 44.8 л сульфур (IV) оксиду з натрій оксидом
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
44,8 л Х г
SO2 + Na2O = Na2SO3
n=1 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль М =126 г/моль
V = 22,4 л m=126 г
44,8 л SO2 - Х г Na2SO3
22,4 л SO2 - 126 г Na2SO3
m(Na2SO3) = 44,8 * 126 / 22,4 = 252 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Alina2657
Предмет: Русский язык,
автор: pavluh
Предмет: Английский язык,
автор: tatyci
Предмет: Английский язык,
автор: pchelenyok
Предмет: Химия,
автор: vvvv43