Предмет: Химия, автор: lenkapenka45678

відносна густина деякого газу за повітрям дорівнює 2. укажіть масу (г) цього газу обємом 5,6 л (н.у)​

Ответы

Автор ответа: albina345p
0

Ответ:

14,5г

Объяснение:

М(газу)=29*2=58 г/моль

22,4 л - 58 г

m(газу)=58*5,6/22,4=14,5 г

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: человек72