Предмет: Химия,
автор: 66hfk7ytbz
Яка маса ферум (ll) нітрату утвориться під час взаємодії нітратної кислоти масою 6,3 г ферум (ІІ) оксидом?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
35 ферум
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
6,3 г Х г
FeO + 2HNO3 = Fe(NO3)2 + H2O
n=2 моль n=1 моль
М = 63 г/моль М = 180 г/моль
m= 126 г m=180 г
6,3 г HNO3 - Х г Fe(NO3)2
126 г HNO3 - 180 г Fe(NO3)2
m(Fe(NO3)2 = 6,3 * 180 / 126 = 9 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: финанс1
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: дом80
Предмет: Русский язык,
автор: Artemka12345678910
Предмет: Русский язык,
автор: denchikslaziet