Предмет: Экономика, автор: DanaKrasss

Допоможіть, будь ласка!!!!!!!!! Дуже треба розв*язати цю задачку!!!!! Сама заплуталась:(
За використовуваного доходу 200 грн споживчі видатки становлять 180 грн, а за використовуваного доходу 250 грн – 220 грн. Запишіть кейнсіанські функції споживання і заощадження, визначте точку нульового заощадження за умови лінійного характеру зв’язку між змінними.

Ответы

Автор ответа: Tina2021
3

Ответ:50 грн

Объяснение:

1)200-180=20(грн)

2)250-220=30(грн)

3)20+30=50(грн)

И видповидь.все

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ic502351
Предмет: Русский язык, автор: Annaliza10