Предмет: Физика, автор: dzonline324

З якою силою діє атмосферний тиск 100 кПа на поверхню стола довжиною 1.2 м та шириною 75 см ? помогите пж

Ответы

Автор ответа: volkvolkovich22
1

p=10^5 Па

l=1.2 м

a=75*10^-2 м

F-?

p=F/S

F=pS

S=al

F=pal

F=10^5*75*10^-2*1.2=90*10³ H

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tema210806