Предмет: Химия,
автор: akktolkoful
У людини,яка сидить у розслабленому стани обэм вдиху складаэ близько 0,5 л повитря середня частота диханя -16 вдихив за хвилину .обчислити який обэм кисню людина в середньом вдихаэ за добу
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
11520 л/добу
Объяснение:
визначаємо скільки літрів повітря людина перекачую легкими за хвилину :
16•0.5=8 л/хв
визначаємо скільки у добі хвилин:
24•60=1440хв
визначаємо скільки літрів повітря людина перекачує легкими за добу
1440•8=11520 л/добу
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: сафишка
Предмет: Українська мова,
автор: нютик05
Предмет: Английский язык,
автор: odk999
Предмет: Русский язык,
автор: akashevskij