Предмет: Химия,
автор: sandyfx4
Необхідно нейтралізувати розчин, що містить сульфатну кислоту масою 180 г.
Обчисли масу гашеного вапна Ca(OH)2, яку необхідно для цього використати.
Ответы
Автор ответа:
22
Объяснение:
n(H2SO4) =180/98=1.84моль
Mr(Ca(OH)2)=74
m(Ca(OH)2)=74*1.84=136.16г
bamboleilo04:
отметь пожалуйста как лучший ответ ☺️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: KseniiaSanina
Предмет: Русский язык,
автор: Rusovalepa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: акботамарданова
Предмет: Английский язык,
автор: лайла89
Предмет: Другие предметы,
автор: nikol881