Предмет: Химия, автор: anastasiashtefura

4. До розчину масою 120 гр масовою часткою солі 10% долили воду об'ємом 50 мл.
Яка масова частка речовини у розчині?
ТЕРМІНОВО ​

Ответы

Автор ответа: aasisina194
5

Ответ:

7,1

Объяснение:

Знаходимо масу речовини, для цього множимо масу розчину на масову частку і ділимо на 100%= 120*10/100=12 гр,") масу речовини ділимо на масу розчину, яка стала 120+50=170  12/170*100%=7,1%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: НазеркеБ
Предмет: Геометрия, автор: ововгв
Предмет: Геометрия, автор: вадим932