Предмет: Химия,
автор: Adino7683
СРОЧНООООО
обчисліть масу оцтової есенції 70% та об'єм води 1 л-1 кл необхідних для приютування 750 мл столового оцету з масовою гаснтною 9%
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(p. CH₃COOH) = 250 г
ω(CH₃COOH) = 0,7
Знайти:
m(CH₃COOH) - ?
Розв'язок:
m(CH₃COOH) = m(p. CH₃COOH)*ω(CH₃COOH) = 250 г*0,7 = 175 г
Відповідь: 175 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ВладочкаШвець2002
Предмет: Русский язык,
автор: ephieva78
Предмет: Английский язык,
автор: alexaneva
Предмет: Русский язык,
автор: ritaromikova
Предмет: Русский язык,
автор: fimilaura