Предмет: Химия,
автор: ader38445
Обчисліть масу солі, яка утворюється внаслідок нейтралізації розчину що містить 2 г натрій гідроксиду із нітратною кислотою.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
2 г Х г
NaOH + HNO3 = NaNO3 + H2O
n=1 моль n=1 моль
М = 40 г/моль М =85 г/моль
m=40 г m=85 г
2 г NaOH - Х г NaNO3
40 г NaOH - 85 г NaNO3
m(NaNO3) = 2 * 85 / 40 = 4,25 г
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: vertakovtini
Предмет: Другие предметы,
автор: sashagirl2
Предмет: Английский язык,
автор: КотУчёныйМяу
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: drozdov1305