Предмет: Физика, автор: foxzet737

Теплова машина працює за циклом Карно.Чому дорівнює ККД цієї машини,якщо температура

нагрівника 800 К,а температура холодильника 300 К ?

А) 33% Б) 40% В) 62 % Г) 67 %

Ответы

Автор ответа: fatt52
4

Ответ:

В) 62 %

Объяснение:

T1=800 K     T2=300 K   n=?

===

n=(T1-T2)/T1=(800-300)/800=0.62

==============================

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: papandaksusha