Предмет: Химия,
автор: Riskrsjfkgfkyd
обчисліть масову частку оксигену в цій речовині MgSO3
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
аладпдпджржпжюрр
Объяснение:
ьксбда
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(MgSO3) = 24 + 32 + 16*3 =104
W(O) = Ar(O) *n / Mr(MgSO3) *100% = 16*3 / 104 *100% =46%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 88826
Предмет: Русский язык,
автор: ulviyag
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Элени1
Предмет: Русский язык,
автор: ВикаВикторияLike
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: MADHOP2016