Предмет: Физика, автор: m7arkpolo

Яка маса m1 бруска на столі якщо підвішений вантаж масою m2=100г опускається з прискоренням 0,3м/с2 ?Коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,3.

Ответы

Автор ответа: KUAKEofALL
23

Ответ:

m1 =  0.293 кг = 293 г

Объяснение:

Ох: T - F = m1a

Oy: m2g - T = m2a => T = m2g - m2a - подставляем в первое уравнение.

F = μm1g

m2g - m2a - μm1g = m1a

m1a + μm1g = m2g - m2a

m1(a + μg) = m2(g-a)

m1 = m2(g-a)/(a + μg)

m1 =  0.293 кг = 293 г

Приложения:

KUAKEofALL: отметь как лучший пожалуйста :3
Похожие вопросы