Предмет: Физика,
автор: katerinamarko8
кількість молекул у 0.8 кг кальцію
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
v = 20 моль
Объяснение:
дано:
m = 0,8 моль
М = 40•10³ кг/моль
v =?
Количество веществ :
v =m/M
v = 0,8 / (40•10³) = 20 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: незнайка265
Предмет: Русский язык,
автор: незнайка265
Предмет: Русский язык,
автор: ккк8
Предмет: Физика,
автор: Lofoxd
Предмет: Русский язык,
автор: Gulbarhin