Предмет: Физика, автор: andrej14052005

На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла.


mal4ikksasav4ik: Залізну деталь розмірами 10×10×25 см занурюють у воду. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь у воді? відповідь дати в ньютонах.

Ответы

Автор ответа: fortunatusagent008
11

Відповідь:

V = 0,1 м3

Пояснення:

Fa = p*g*V

V = Fa/pg                    [V] = Н/ кг/м3* Н/кг = м3

V = 1030/1030 * 10 = 1030/10300 = 0,1 м3

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: wersal2