Предмет: Физика, автор: MPHUNTER

ПОМОГЕ ПОЖАЛУЙСТА у праве коліно U-подібної трубки, де налито воду, додали 25-сантиметровий
шар рідини, густина якої менша за густину води. При цьому рівень води
в лівому коліні піднявся на 10 см. Чому дорівнює густина рідини, яку додали?
Невідома рідина в друге коліно не перетікає.​

Ответы

Автор ответа: dragon818
22

Ответ:

Плотность жидкости - 400 кг/м3

густина рiдини - 400

Объяснение:

1) Pв = Pж

2) Pв = pgh = 1.000 * 10 * 0,1 = 1.000 Па

3) Pж = pgh = p * 10 * 0,25 = 1.000 Па

p = 1.000 : (10 * 0,25) = 400 кг/м3

Похожие вопросы