Предмет: Химия,
автор: diana10183
який об'єм водню виділиться при взаємодії 0,05 моль магнію з сульфатною кислотою
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
0,05 моль Х л
Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2
n=1 моль n=1 моль
Vm = 22,4 л/моль
V = 22,4 л
0,05 моль Mg - Х л Н2
1 моль Mg - 22,4 л Н2
V(H2) = 0,05 * 22,4 / 1 = 1,12 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: theinnacake
Предмет: Русский язык,
автор: Ари777
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: Masha18272883
Предмет: Русский язык,
автор: gantik6