Предмет: Физика,
автор: misastanisewski65
Даю 100 балов!!! Яку роботу потрібно виконати, щоб видути мильну бульбашку радіусом 7 см?
Поверхневий натяг мильного розчину дорівнює 4ꞏ10–2 Н/м.
Ответы
Автор ответа:
51
Дано: σ=4*10⁻² Н/м; R=7 см=7*10⁻² м; А - ?
---------------------------------------------------------
A=2σS=2σ*4πR² Sсферы=4πR²
---------------------------
А=8*(4*10⁻²)*3,14*(7*10⁻²)²=
8*4*3,14*49 * 10⁻²⁻⁴=4 924 * 10⁻⁶Дж=4,9*10⁻³Дж≈5 мДж.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kvv423
Предмет: Українська мова,
автор: mendelv
Предмет: Русский язык,
автор: missalina200
Предмет: Химия,
автор: qwerty123dfg
Предмет: Математика,
автор: Loliloppo