Предмет: Химия, автор: disuta

5. Розв'яжи задачу.
Масова частка купрум(ІІ) оксиду (CuO) в мінералі становить 3 %.
Усі інші компоненти мінералу не містять атомів Купруму. Обчисли масу
купрум(ІІ) оксиду, яку можна одержати з такого мінералу масою 10 т.

Ответы

Автор ответа: INSOLENTPINEAPLLE
55

Відповідь:

300 кг

Пояснення:

ω(CuO) = 3% = 0,03

m(CuO) = m(мінералу) × ω(CuO) = 10 т × 0,03 = 0,3 т = 300 кг

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: evastar2007
Предмет: Математика, автор: рекр8гкеир8ггкеи