Предмет: Физика, автор: vikaanichenko12

Автомобіль масою 1000кг під час гальмування зупиняється за 5 с під дією постійної сили,проходячи при цьому відстань 25м.З яким прискоренням рухається автомобіль?Чому дорівнює сила тертя

Ответы

Автор ответа: DedStar
5

Ответ:

Объяснение:

1)

Из формулы:

S = (V₀ + V)·t /2

V = 0 (автомобиль остановился)

V₀ = 2·S /t = 2·50 / 5 = 20 м/с

Ускорение:

a = V₀ / t = 20 / 5 = 4 м/с²

Сила:

F = m·a = 1 000·4 = 4 000 Н

Похожие вопросы