Предмет: Физика,
автор: ilyalakishyk
Скільки електронів пройшло через поперечний переріз провідника за 1 хв при силі струму 2 А?
Заряд одного електрона вважати рівним 1,6•10^-19 Кл
Ответы
Автор ответа:
0
q=I * t "Кулон=Ампер*секунда"
----------
q=2 * (1*60)=120 Кл
q=n*e е - заряд электрона
n=q/e
-----------
n=120 / (1,6*10⁻¹⁹)=120/1,6 * 10¹⁹=75*10¹⁹=7,5*10²⁰ - число электронов.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: сонцелкчие
Предмет: Русский язык,
автор: юлятимофеева
Предмет: Русский язык,
автор: оля1810
Предмет: Литература,
автор: kulikovbagdan
Предмет: Русский язык,
автор: Dwarf13