Предмет: Химия, автор: edelevaeva199

Цукор масою 15 грозчинили у
воді об'ємом 285 мл. Обчисліть
масову частку цукру в розчині.​

Ответы

Автор ответа: Fialkoz
0

Ответ:

Объяснение:

m(спол) = 285 + 15 = 300г

W(цукру) = 15/300 = 0.05 = 5%

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Сашуня21
Предмет: Математика, автор: лол4гряяяя