Предмет: Химия,
автор: slavasidoruk07
СРОЧНО ДАМ 12 БАЛЛОВ
Визначити масову частку хлоридної кислоти (%) в розчині, утвореному при додаванні 200 мл води до 300 г 40% її розчину.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:24%
Объяснение:
m(HCl)=300*0,4=120г
m(розч.)= 200+300=500г
W(HCl)=120/500=0.24=24%
Объяснение:
m(HCl)=300*0,4=120г
m(розч.)= 200+300=500г
W(HCl)=120/500=0.24=24%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ППМforever
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Savellisa
Предмет: Химия,
автор: глупыйяяя