Предмет: Химия,
автор: tatyanamurava32
Визначте масу води в розчині масою 400 грам з масовою часткою солі 20 %
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
320г
Объяснение:
m(солі)=400×0,2=80г
m(H2O)=400-80=320г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: texnolog2012
Предмет: Русский язык,
автор: Кюпи
Предмет: Окружающий мир,
автор: rosebakirova197
Предмет: Алгебра,
автор: 2004maksyt2004
Предмет: Математика,
автор: Аноним