Предмет: Физика, автор: posvistakivanna

При напрузі 5 в в першому електричному колі перемістилося 12 Кл електрики. В другому електричному колі при напрузі 10 В перемістилося 7 Кл електрики. В якому електричному колі виконується більша робота?

Ответы

Автор ответа: fatt52
2

Ответ:

A2>A1

Объяснение:

U1=5 B    q1=12 Кл   U2=10 B   q2=7 Кл    A1=?   A2=?

===

A1=q1*U1=5*12=60 Дж

A2=q2*U2=7*10=70 Дж

A2>A1

======================

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: наталья147