Предмет: Физика,
автор: marinaseligacka714
1. З літака, що летить горизонтально на висоті 2км зі швидкістю 720км/год, скинули вантаж. На якій відстані від цілі по горизонталі був скинутий вантаж?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 4км
Объяснение:
Дано
h=2км=2000м
v(0)=720км/год=200м/c
g=10м/c^2
l=?
Дальність польоту тіла кинутого горизонтально обчислюється за формулою
l=v(0)t
Знайдемо час з формули h=gt^2/2
2000=5t^2
t^2=400
t=20с.
Час польоту 20 секунд.
Дальність польоту
l=v(0)t=200*20=4000м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Nekit6309
Предмет: Русский язык,
автор: ilya2907
Предмет: Русский язык,
автор: Котик1234567891
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Лиличка12345