Предмет: Химия,
автор: svitlanapleska08
визначте масу магнію, який витратився на реакцію з хлоридною кислотою, якщо в результаті реакції виділилося 6,72л водню ( н.у)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Х г 6,72 л
Mg + 2HCl = MgCl2 + H2
n=1 моль n=1 моль
М=24 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=24 г V = 22,4 л
Х г Mg - 6,72 л Н2
24 г Mg - 22,4 л Н2
m(Mg) = 24 * 6,72 / 22,4 = 7,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: alfred2004
Предмет: Русский язык,
автор: aragornod
Предмет: Русский язык,
автор: WKOLNIK111
Предмет: Математика,
автор: 1234567891285
Предмет: Математика,
автор: dana355pod