Предмет: Химия,
автор: lleerraa18
Обчисліть масу середньої солі, яка утвориться при взаємодії натрій гідроксиду кількістю речовини 0,1 моль з карбон (4) оксидом
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
5,3 г
Объяснение:
дано:
n(NaOH)=0,1 моль
m(солі)-?
Розв'язання:
2 NaOH + CO2 → H2O + Na2CO3
2 моль. 1 моль
2n(NaOH)=n(Na2CO3)
n(Na2CO3)=0,05 моль
m(Na2CO3)=n(Na2CO3)×M(Na2CO3)=
=0,05моль × 106г/моль=5,3 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: slavanin1
Предмет: Окружающий мир,
автор: linasemenova20
Предмет: Английский язык,
автор: фисулик
Предмет: Другие предметы,
автор: АКушиг
Предмет: Окружающий мир,
автор: annaeginopo121