Предмет: Физика, автор: ssofi3546

Який заряд пройшов через поперечний переріз провідника в колі живлення лампи розжарення якщо електричне поле виконало роботу 13.2кДж? Лампа працює за напруги 220В.
Можно ДАНООО!​

Ответы

Автор ответа: fatt52
3

Ответ:

60 Кл

Объяснение:

A=13200 Дж    U=220 B    q=?

===

U=A/q

q=A/U=13200/220=60 Кл

========================

Похожие вопросы