Предмет: Физика, автор: vatutinmaksim25

визначте опір ніхромовогу дроту завдовжки 10 см якщо площа його поперечного перерізу 0.1 мм квадрат

Ответы

Автор ответа: natalia11822
2

1км * 10^3 = 1000 м в СІ;

0,68см^2 (0,68*10^2) = 68 мм^2 в СІ;

R=p*(l/S) - Опір провідника

R - Опір провідника

l - довжина провідника

S - площа поперечного перерізу провідника

p - питомий опір речовини;

Для замітки: температура впливає на провідність

p (мідь) = 0,017 при 20 градусах (Вікіпедія каже 1,75 x 10^−8)

0,017*(1000/68) = 0,25 Ом.

Похожие вопросы