Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліть масу ортофосфатної кислоти, яка утвориться при взаємодії 71 г фосфор (V) оксиду з гарячою водою?

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

    71 г                                        Х г

  P2O5     +      3H2O     =     2H3PO4

n=1 моль                               n=2 моль

М=142 г/моль                     М = 98 г/моль

m=142 г                               m=196 г

71 г  Р2О5   -   Х г   Н3РО4

142 г  Р2О5  -  196 г  Н3РО4

m(H3PO4) = 71 * 196 / 142 = 98 г

Похожие вопросы