Предмет: Физика,
автор: marichka1279
За напруги 220В, сила струму в спіралі лампи дорівнює 0,3А.Якою буде сила струму, якщо напруга зменшиться на 10В(з дано,знайти,розвязання)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0.29 A
Объяснение:
U1=220 B I1=0.3 A ΔU=10 B I2=?
===
R=U1/I1=(U1-ΔU)/I2
I2=(U-ΔU)*I1/U1=(220-10)*0.3/220≈0.29 A
===========================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: fortunaia2010
Предмет: Английский язык,
автор: Aleksander455
Предмет: Математика,
автор: polinamaior77
Предмет: Математика,
автор: Harmtik228