Предмет: Химия,
автор: vlasikpasha3
ж) NaOHн.
3. Яка маса гідроксиду феруму (III) розкладається при нагрівання
якіщо виділяється вода кількістю речовини 1,2 моль?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Х г 1,2 моль
2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O
n=2 моль n=3 моль
М=107 г/моль
m=214 г
Х г Fe(OH)3 - 1,2 моль Н2О
214 г Fe(OH)3 - 3 моль Н2О
m(Fe(OH)3 = 214 * 1,2 / 3 = 85,6 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Zeke47
Предмет: Русский язык,
автор: timaBarashev
Предмет: Русский язык,
автор: iras3
Предмет: Английский язык,
автор: milalvavap4tlfa
Предмет: Английский язык,
автор: drovniashinaan