Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Суға көлемі 445см3 болатын дене батырылған. Осы денеге әрекет ететін ығыстырушы күшті және
массасын анықтаңдар. Судың тығыздығы 1000кг/мл3.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
24
Ответ:V= 445cm^3= 0.000445m^3
P= 1000кг/м^3
F=?
F=p*v*g= 1000*0.000445*10=4,45H
Объяснение:
kalievazhanarym:
Рахмет ❤
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: школьный3
Предмет: Русский язык,
автор: мамарома1
Предмет: Русский язык,
автор: dgakko
Предмет: Русский язык,
автор: REDUXXX
Предмет: География,
автор: drebezovaanna1