Самостійна з фізики! Допоможіть!!!


Ответы
Ответ:
Объяснение:
1. В
2. В
3. Б
4. 1:5=0,2
5. R=U\I R=220\10=22 Ом
6. Якщо я не помиляюсь, то величини подані як кіло- і мілі-, тому переводимо
R=5кОм= 5000 Ом
I=10мА=0,01 А
U= IR (із закону Ома R=U\I)
U=0,01*5000= 50 В
7. I= 1,4 А
U=14 В
За законом Ома R=14\1,4= 10 Ом
9.
Дано:
U=24B
t=15хв=900с (1хв=60с, тому 15*60=900с)
q=90 Кл
R-?
Розв'язання
Щоб розв'язати задачу, потрібно виконати перетворення в формулах
Із закону Ома R=U\I --- I=U\R
I=q\t
I=I --- q\t=U\R
R=Ut\q R=24*900\90=240 Ом
Відповідь: 240 Ом
___________________________________
8. Дано:
U1=220B
I1=6A
U2=110B
I2-?
Розв'язання
Будемо шукати через опір.
R1=R2
R1=U1\I1 R1=220\6=36,7Ом (тут наближено дорівнює, тому що заукруглено. Наближено дорівнює позначається як хвилясте)
R2=U2\I2 --- I2=U2\R2 I2=110\36,7=3А (також наближено дорівнює, тому що заукруглено)
Відповідь: 3А