Предмет: Русский язык, автор: Lovegym

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ТЗадание. Напишите эссе от лица волонтера (повествование с элементами
рассуждения) для блога в интернете, раскройте в своей работе проблему
социальной незащищённости бездомных людей. 110-120 слов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 7086788085
5

Здравствуйте! Я волонтер. Мне очень хочется высказаться по поводу бездомных людей. Бездомные люди-это категория лиц не имеющая крыши над головой. К из этой ситуации очень сложно выйти без посторонней помощи. Но если человек не захочет он ничего не изменит в своей жизни. Чтобы быть волонтером нужно благополучие и щедрость. А также иметь доброе сердце.Обычные люди тоже могут помочь! Они могут приносить старые вещи, еду (свежую!), А также деньги. Сумма может быть любой!Нам каждая монета дорога.Мы помогаем за обычное "спасибо!" Точка не знаю как другим, но мне очень нравится это "работа". Очень приятно видеть улыбку на лице человека.

Спасибо, что дочитали до конца!

Если у вас есть какие-то проблемы или вы знаете у кого они есть, то звоните по номеру +8 705 326 8698.

Удачи вам!


Lovegym: Маша?
7086788085: не
7086788085: Даша
7086788085: не знаешь?
Lovegym: ясно
Lovegym: нет
7086788085: а тебя как? может знаю?
7086788085: :)
Lovegym: заира
7086788085: о я тебя знаю:)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Школьница1995
Предмет: Українська мова, автор: Hactynia
Поможіть!!!
Вибірковий диктант
Завдання: 1) випишіть речення з прямою мовою, які відповідають поданим схемам; 2)перебудуйте подані речення на речення з непрямою мовою, вкажіть їх особливість; 3)прокоментуйте найважливіші орфограми та пунктограми у реченнях; 4)виконайте синтаксичний розбір та вкажіть частини мови у другому реченні.
1. «Саме у вишивці – код нації, дух предків, які в різні часи боролися за волю України…», – наголошує І.Стойко. 2. Поетеса Н.Май впевнена: «Врятує Україну від біди свята, як правда, – мамина сорочка...» 3. «Енергетика тої чорної сорочки, і досі жива, – наголошує О.Шевченко і додає: Як пам’ять про незабутні подвиги героїв, які боронили свою землю та волю». 4.«З вечора пригожого аж до ранку вишивала дівчина вишиванку, – твердить М.Сом. – Вишивала, дівчина, вишивала, чорну і червону нитку брала». 5. Дослідники-народознавці акцентують: «Ромби, хрестики, лінії, кружальця, складені у візерунки – все то було прагненням людини зласкавити добро, обійти лихо. Геометричний, рослинний та зооморфний (стилізоване зображення тварин, птахів) орнаменти сусідять на одній вишиванці, хоча кожна їх деталь має свій голос. Хвиляста чи ламана лінія – не що інше як безкінечність життя». – Вишиванка, із проголошенням української незалежності отримала мало не культову роль.
1) «П», – а. 2) «П, – а, – п.» 3) А: «П.»