Предмет: Химия, автор: poexalakykyxa

3. Визначити масу осаду, що утворюється
під час взаємодії 2 моль ферум(ІІІ)
хлориду з натрій гідроксидом.​

Ответы

Автор ответа: rostik070115
1

Ответ:3NaOH + FeCl³ = Fe(OH)³ + 3NaCl

2моль = x ÷ M(3NaCl)

M(3NaCl) = 23×3+35×3=174г/моль

x = 2моль × 174г/моль = 348 г

Ответ : маса осаду 348 г

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Arsena11